چشم پزشکی کرج

چشم انسان ها در معرض بیماری های متفاوتی هم چون عفونت های میکروبی ، آب مروارید ، آب سیاه ، بیماری های شبکیه ، پیر چشمی و غیره قرار است. این بیماری ها همواره بینایی و ساختمان چشم افراد را تهدید کرده و در معرض خطر قرار می دهند. اما برای درمان عارضه های چشمی نیازمند مراجعه به بهترین چشم پزشکی کرج هستیم. از آن جا که چشم عضو بسیار مهمی است ، برای درمان مشکلات بینایی نیازمند مراجعه به بهترین مراکز چشم پزشکی هستیم. در ادامه این مطلب درباره خدمات ارائه شده در کلینیک چشم پزشکی نورنگاه صحبت می کنیم.

چشم پزشکی کرج

چشم ها ، یکی از مهم ترین اعضای صورت هستند که علاوه بر زیبایی چهره ، امکان دیدن اطراف را محقق می سازند ؛ به همین علت ، افراد باید در حفظ سلامتی چشم خود نهایت دقت را به کار ببرند.

در حالت کلی چشم ها ، تشکیل شده از بافت های بسیار حساسی می باشند که آسیب دیدن هر کدام از این بافت ها می تواند بینایی را مختل کند.چشم پزشکی در کرج ، یک تخصص طبی و جراحی می باشد ؛ بیماران برای درمان تمامی بیماری های چشمی باید به متخصص چشم مراجعه کنند.

در بسیاری از مواقع شاهد خواهیم بود که افراد در حین مواجه با مشکلات چشمی با توجه به موقعیت مکانی خود به دنبال بهترین متخصصان چشم پزشکی می گردند. کلینیک فوق تخصصی و جراحی چشم نورنگاه ، یکی از مجهز ترین کلینیک های چشم پزشکی در کرج می باشد که مجهزترین امکانات و بهترین و حاذق ترین چشم پزشکان را دارد.

کلینیک چشم پزشکی نور نگاه ، به علت عدم بروز خطا و به دست آوردن بهترین نتایج توانسته است بهترین کلینیک استان البرز ، کرج شود و موفقیت های بسیاری دست یافته است.

خدمات درمانی کلینیک فوق تخصص و چشم پزشکی کرج

خدماتی که در ذیل به آن ها اشاره شده است در کلینیک نور نگاه ، توسط چشم پزشکان مجرب و حاذق این کلینیک انجام می شود.

 • افتادگی پلک ها و ابرو
 • درمان پیرچشمی با لیزر اگزایمر
 • جراحی ترمیمی و زیبایی
 • بررسی میدان بینایی
 • اصلاح عیوب انکساری با جدیدترین دستگاه روز دنیا ( Trance PRK )
 • تصویر برداری قرنیه
 • آنژیوگرافی بدون تزریق
 • جراحی آب مروارید با روش مدرن ( فیکو )
 • ساخت عینک در کمتر از پنج دقیقه
 • انجام اعمال جراحی چشم
 • آب سیاه ( تشخیص آب سیاه هفت سال قبل از بروز علائم )
 • اولتراسونوگرافی
 • کاشت لنزهای داخل چشمی
 • انجام انواع لیزر درمانی چشم
 • پیوند قرنیه
 • جراحی شبکیه و ویترکومی
 • جراحی مجاری اشک
 • انحراف های چشمی

چشم پزشکی کرج

درمان پیرچشمی توسط بهترین چشم پزشکی کرج

در اثر افزایش سن ، عدسی چشم انعطاف و قدرت تطابق خود را از دست داده و دیگر خاصیت ارتجاعی اولیه را ندارد ؛ در صورت رخ داد این اتفاق گفته می شود که فرد درگیر بیماری پیرچشمی شده است لازم به ذکر است افرادی که مبتلا به بیماری پیرچشمی شوند نزدیک بینی آن ها ضعیف می شود.

در سنین جوانی ، عدسی چشم به راحتی تغییر شکل می دهد و این تغییر شکل سبب دیدن تصاویر اجسام دور و نزدیک می شود اما همانطور که گفته شد با افزایش سن این خاصیت از بین رفته و بینایی فرد مختل می شود. گفته می شود پیرچشمی ، بین سنین 45 الی 60 سالگی رخ می دهد.

خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی ، متخصص چشم جهت اصلاح تطابق عدسی چشم از لیزر کمک گرفته و به درمان این عارضه می پردازد. روش های درمانی متفاوتی برای بیماری پیر چشمی ، وجود دارد اما روش درمانی لیزر اگزایمر ، بهترین روش درمان جهت این بیماری می باشد.

آدرمان آب مروارید در چشم پزشکی کرج

یکی دیگر از بیماری های چشمی که با افزایش سن ، چشم را درگیر کرده و رخ می دهد ، بیماری آب مروارید می باشد ؛ معمولا این بیماری افراد رده سنی 65 الی 70 سال را درگیر می کند.

در صورتی که بیماری آب مروارید ، به موقع تشخیص داده نشده و جهت درمان آن اقدام نشود می تواند منجر به نابینایی شود.

جدیدترین و بهترین روش درمان آب مروارید ، انجام جراحی آب مروارید با روش فیکو می باشد.

جراحی شبکیه چشم در چشم پزشکی کرج

قسمت عقبی کره چشم را شبکیه می نامند ؛ جراحی شبکیه به روش ویترکتومی ، یکی از جراحی های چشم است که با هدف بهبود کیفیت بینایی و همچنین ، درمان بعضی از مشکلات شبکیه و زجاجیه انجام می شود.

رفع افتادگی پلک در کلینیک چشم پزشکی کرج

افتادگی پلک یا پتوز ، یکی از عارضه هایی است که در اثر عوامل مختلف در افراد بروز می یابد ؛ افتادگی پلک ، می تواند جزئی یا کلی باشد ؛ به طوری که تمام مردمک چشم را در برگیرد ؛ بدین ترتیب ، امکان کاهش بینایی در افراد نیز وجود خواهد داشت.

درمان شب کوری در کلینیک نورنگاه کرج

شب کوری ، یکی از بیماری های چشمی است که در اثر موارد مختلف ؛ چون ژنتیک ، کمبود ویتامین آ و از این قبیل بروز یافته و اختلال بینایی را در پی دارد ؛ لازم به ذکر است ، شب کوری به تنهایی یک بیماری محسوب نمی شود ؛ بلکه در اغلب موارد نشانه ای از بروز بیماری های دیگر می باشد.

درمان ناخنک چشم در کلینیک چشم پزشکی کرج

منظور از ناخک چشم ، بافتی به رنگ صورتی و برآمده است که در قرنیه چشم ظاهر می شود ؛ رشد ناخنک چشم در برخی از موارد ، پس از رسیدن به اندازه ای مشخص متوقف می گردد و در بعضی مواقع ، تا پایان عمر ادامه می یابد ؛ البته لازم به ذکر است ، رشد ناخنک بسیار کند است ؛ با این حال در زمانی که رشد ناخنک ، ادامه داشته باشد ، فرد حتما باید تحت درمان قرار گیرد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از موارد فوق ، می توانید به مقالات مربوطه در سایت مراجعه نمایید ؛ در مقالاتی جداگانه به طور مفصل در رابطه با هر یک از موارد بالا ، توضیح داده ایم.

سخن آخر

همانطور که خواندید در این مقاله درباره خدمات کلینیک چشم پزشکی کرج ، کلینیک نورنگاه ، سخن گفتیم. در صورتی که شما نیز برای درمان مشکلات چشمی یا ایجاد زیبایی بیشتر در چشم هایتان نیازمند مراجعه به چشم پزشک حرفه ای هستید ، پیشنهاد می دهیم به طور مستقیم با کلینیک نورنگاه تماس حاصل کرده و نسبت به خدمات آن و سوالاتی که در ذهن دارید ، آگاه شوید.

تماس با کلینیک